• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 14-21 pracovných dní

Celoročná antialergická perina potiahnutá mikrovláknom s prídavkom uhlíkových vlákien. Vyplnená vysoko kvalitným syntetickým vláknom DreamFill. Poskytuje pohodlné podmienky na spánok, napomáha k upokojeniu organizmu a regenerácii.

64,00 €
S DPH
Rozmery periny
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Celoročná prikrývka ANTYSTRES je vyplnená materiálom DreamFill z jemných špirálovo stočených polyesterových vlákien potiahnutých silikónom, vďaka čomu sú nadýchanejšie a dlhšie si zachovajú svoj pôvodný tvar. Vlákno má veľmi dobrý koeficient tepelnej izolácie, poskytuje teplo pri zachovaní nízkej hmotnosti výrobku. Optimálna cirkulácia vzduchu umožňuje telu dýchať a optimalizovať teplotu počas spánku.

 

 

MATERIÁLY

Poťahovým materiálom je moderné mikrovlákno s prídavkom uhlíkových vlákien - táto kombinácia priaznivo pôsobí na organizmus reguláciou elektrických nábojov. Spánok je účinnejší a hlbší.

Poťah: polyesterové mikrovlákno (99,4%), uhlíkové vlákno (0,6%)

Výplň: antialergická výplň DreamFill

Prikrývka je prešívaná na moderných strojoch, ktoré zaručujú rovnomerné rozloženie náplne. Výrobok je starostlivo dokončený, vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Zabezpečuje správnu cirkuláciu vzduchu a optimálnu úroveň vlhkosti, t.j. nepriaznivé podmienky pre vývoj roztočov a iných mikroorganizmov.

 

GRAMÁŽ

  • 135 x 200 - 1000 g
  • 155 x 200 - 1120 g
  • 180 x 200 - 1300 g
  • 200 x 220 - 1600 g

 

ÚDRŽBA

Perinu môžete prať doma v práčke - aj na 60 stupňov C, čím účinne likviduje roztoče a iné mikroorganizmy. Prikrývka veľmi rýchlo schne.

Tabuľka dát

Materiál
antialergické vláklo DreamFill
Povrch
Výplň: antistresové mikrovlákno - 99,4% polyesterové mikrovlákno, 0,6% uhlíkové vlákno
Farba
Biela

Špecifické data

check Produkt bol pridaný na porovnanie.