Matrac Matrachello Dione - Expo 90 x 200 cm

  • Tovar skladom - doručíme do 7-14 pracovných dní

Matrac je možné vyskúšať si showroome v Bratislave. Ihneď k odberu je jeden kus matraca Dione v rozmere 90 x 200 cm s 20% zľavou kvôli vyradeniu matraca z predajah. Nieje možné objednať ďalší kus.

7 ročná záruka

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Klasické riešenia sú osvedčené riešenia a v kombinácii s prírodou poskytujú bezpečný, trvanlivý a mimoriadne pohodlný produkt. Vytvorený s ohľadom na prírodu a bez použitia živočíšnych produktov - to je matrac Dione

Vege

Pena Viscool

PUR pena

HR pena

Ekologický

Obojstranný

Antialergický

Prateľný poťah 30C

Snímateľný poťah

Rôzne tvrdé strany

7 zón tvrdosti

Jadro multipocket

578,00 €
462,40 € Zľava 20%
S DPH
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Klasické riešenia sú osvedčené riešenia a v kombinácii s prírodou poskytujú bezpečný, trvanlivý a mimoriadne pohodlný produkt. Vytvorený s ohľadom na prírodu a bez použitia živočíšnych produktov - to je matrac Dione

Jadro matraca pozostáva z taštičkových pružín, ktoré sa prispôsobia presne tvaru tela. Na každom metri štvorcovom sa nachádza až 500 malých pružín uzavretých textilných taštičkách, čo zaručuje dokonalú oporu v miestach, na ktorých vaše telo vyvíja najväčší tlak.

Pružiny sú usporiadané v siedmich zónach tvrdosti, podporujú menšie časti tela a uvoľňujú telo pri zachovaní prirodzeného zakrivenia chrbtice, bez ohľadu na polohu, v ktorej spíte. Pri výrobe matraca sa zohľadňuje ekologickosť a matrac je veľmi odolný voči deformáciám. V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať stranu s termo-regulačnou penou Viscool alebo flexibilnou penou s antialergickými vlastnosťami. Viscool podporuje telo, jemne ho obaluje a vďaka obsahu prírodných olejov a balzamov chladí a absorbuje jeho teplo, poskytuje hlbší a tichší spánok. Na druhej strane matraca je veľmi elastický a pružný povrch, ktorý okrem stabilnej podpory chrbtice poskytuje vysoký stupeň ochrany proti baktériám a mikroorganizmom, čo potvrdzujú testy.

Dione je klasika v ekologickom vydaní. Voľbou tohto matraca si vyberiete pohodlie, ktoré zodpovedá vašim presvedčeniam.

Vege

Matrace označené týmto symbolom sú vo svojom zložení maximálne empatické voči zvieratám. V ich zložení sa totiž nenachádzajú látky poškodzujúce zdravie zvierat.

Pena Viscool

Jedná sa o druh HR peny obohatenej o prírodné substancie v zložení (často rastlinné oleje), ktoré mimoriadne napomáhaju termoregulácii matraca. Pena Viscool ochladzuje telo, pre túto svoju jedinečnú vlastnosť je obľúbená medzi zákazníkmi, ktorí sa nadmerne potia.

PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu, ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

HR pena

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne sa prispôsobujúce zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte, je dlhotrvácný, doska matraca degraduje oveľa pomalšie ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace z HR peny medzi antialergické, nakoľko svojim zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Ekologický

Tento symbol nájdete pri matracoch našej ekologickej kolekcie matracov, ktoré obsahujú vysoký podiel prírodných látok. Chemické látky sú tu nahrádzané prírodnými, najčastejšie sa jedná rastlinné oleje. Ekologické matrace sú určené prevažne alergikom a ľudom venujúcim pozornosť životnému prostrediu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 30C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 30°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti, môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Rôzne tvrdé strany

Matrac označený týmto symbolom ponúka dve rôzne tvrdosti kontaktných vrstiev, preto môžeme hovoriť o univerzálnom matraci.

Jadro multipocket

Pružinové jadro multipocket - 500 pružín / m², vzájomne medzi sebou pospájaných taštičkových pružín, podporujúcich bodové podopretie chrbtice po celom matraci. Hovoríme tiež o aktívnom matraci - tlak pružín vyvíja tlak na vrchnú - kontaktnú vrstvu matraca, čím aktívne prenáša vlastnosti na ležiaceho človeka. Vhodný pre pevné - pasívne rošty alebo boxspring rámy.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
6 - 125 rokov
Výška matraca
20 cm
Záruka
5 ročná záruka
Typ matraca
Taštičkový
Typ matraca
Ekologický
Celková dĺžka
200 cm
Váha
17 kg
Šírka (cm)
90 cm

Špecifické data

check Produkt bol pridaný na porovnanie.