• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-6 týždňov

15 ročná záruka, výška 20 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Latexový matrac Fides je výborná voľba z viacerých dôvodov. Nielenže je TOP ortopedický, je zároveň ideálnym riešením pre alergikov. Prach sa kvôli vysokej hustote latexového jadra len zťažka dostane do jeho vnútra. 7 zón tvrdosti, 15 ročná záruka. Vhodný pre ťažkých ľudí.

Latex

Obojstranný

Antialergický

Prateľný poťah 40C

7 zón tvrdosti

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

Vhodné na polohovateľný rošt

745,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca 2023:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Latexový matrac Fides je výborná voľba z viacerých dôvodov. Nielenže je TOP ortopedický, je zároveň ideálnym riešením pre alergikov. Prach sa kvôli vysokej hustote latexového jadra len zťažka dostane do jeho vnútra. 7 zón tvrdosti, 15 ročná záruka. Vhodný pre ťažkých ľudí.

Je odolný voči poškodeniu a jeho štruktúra sa nedeformuje ani po mnohých rokoch používania. Vnútro matraca tvorí vysoká vrstva latexu so siedmimi rôznymi zónami tvrdosti a zvýšená hustota, vďaka ktorej sa dokonale prispôsobí tvaru tela.

Latex používaný na výrobu matraca Fides je mäkký na dotyk, uchováva stabilitu zdravej polohy chrbtice. Špeciálne navrhnutý systém otvorov umožňuje neobmedzený prietok vzduchu vo vnútri matraca, čo zaručuje, že sa udržiava správna teplota počas spánku a že sa odvádza vlhkosť.  Latex má antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, neabsorbuje prach a na jeho povrchu sa nevyskytujú žiadne škodlivé mikroorganizmy.

Matrac Fides odporúčame ako komfortnú a zdravú voľbu.

Viac o latexových matracoch si môžete prečítať v našom blogu - Latexové matrace.

Latex

Latex je surovina vyrábaná bežne z prírodného kaučukového mlieka alebo kombinácie so syntetickým kaučukom. V našej ponuke nájdete 100 % prírodný latexový matrac - Roma. Latexový matrac je pružný, vynikajúco sa prispôsobuje zakriveniu chrbtice a patrí medzi antialergické matrace. Latexový matrac na správnom rošte zabezpečuje najlepšie odvetrávanie počas spánku i po prebudení. Táto vlastnosť perforovanej latexovej dosky umožňuje nerušený spánok, kedy ležiaci pociťuje nadbytočné teplo naakumulované pod perinou minimálne.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Nad 90 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
Do 60 rokov
Výška matraca
20 cm
Záruka
15 ročná záruka
Typ matraca
Latexový

Špecifické data

Názov poťahuPopis

PIXEL

Záruka: 2 roky

Materiál, z ktorého sme vytvorili poťah PIXEL, je vysokokvalitná, extrémne mäkká tkanina, ktorej štruktúra bola doplnená o antibakteriálnu úpravu Sanitized® - účinne zabraňujúc vzniku plesní, baktérií a plesní. Sanitized® tiež eliminuje tvorbu škvŕn a nepríjemných pachov a odpudzuje roztoče.
Špeciálne navrhnutý textúrový vzor nielenže zaručuje dokonalý vizuálny efekt, ale v kombinácii s prešívaním poskytuje mimoriadnu jemnosť a hebkosť poťahu. Poťah pixel je príjemný pre pokožku, nedráždi ho, čo účinne podporuje relaxačný spánok.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

SILVER PROTECT

Záruka: 2 roky

Silver Protect je vysoko kvalitný, extrémne mäkký úplet, ktorý poskytuje špeciálnu antialergickú ochranu.
Jeho štruktúra bola doplnená povlakom obsahujúcim striebro, ktorý zabraňuje množeniu baktérií a znižuje alergie. Prídavok striebra zabraňuje elektrizovanie materiálu, takže poťah nepriťahuje prach a má predĺženú sviežosť, navyše Silver Protect eliminuje nepríjemné pachy spojené s vývojom mikroorganizmov a zachováva si svoje vlastnosti aj po opakovanom praní.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

TENCEL

Záruka: 2 roky

Materiál, z ktorého bola vyrobený poťah Tencel, je vysokokvalitný, ekologická tkanina vyrobená z biologicky rozložiteľných vlákien v certifikovanom výrobnom procese.
Poťah Tencel má vysoký stupeň priedušnosti, dokonale absorbuje vlhkosť a vylučuje ju von, čím reguluje telesnú teplotu a zabraňuje rastu baktérií. Tencel má extrémne hladký a zamatový povrch, jemný k pokožke. Neobsahuje škodlivé chemikálie a nespôsobuje podráždenie. Efektívna metóda prešívania robí z materiálu dodatočnú mäkkosť a mimoriadnu jemnosť.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 26
90 x 200 30
100 x 200 33
120 x 200 40
140 x 200 46
160 x 200 53
180 x 200 60
200 x 200 66
200 x 210 70

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.