• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

7 ročná záruka

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý | Extra tvrdý

Matrac Lotis, model 4 v 1. Inovatívne, asymetrické usporiadanie pien vám umožňuje extrahovať až štyri rôzne tvrdosti z jedného modelu. 

Vege

Pena Viscool

PUR pena

HR pena

Ekologický

Obojstranný

Antialergický

Prateľný poťah 30C

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

Vhodné na polohovateľný rošt

648,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Poťah na matrac
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov, Košice.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Lotis, model 4 v 1. Inovatívne, asymetrické usporiadanie pien vám umožňuje extrahovať až štyri rôzne tvrdosti z jedného modelu. 
Nech už otočíte matrac akokoľvek podľa potreby, stále nadobudne inú tvrdosť, prispôsobenú aktuálnym požiadavkám Vášho tela. A to je možné vďaka trom penám, ktoré dokonale ladia s tvarmi tela.

Srdcom matraca je pružná pena s neštandardným usporiadaním a tvarom, ktorá poskytuje stabilnú oporu pre prvky, ktoré ju obklopujú.

Prvá z vonkajších pien je neporovnateľne elastický materiál obsahujúci prírodné sójové oleje, ktorých povrch dlhodobo nevyschne a nedegraduje. Pena dokonale podopiera chrbticu po celej jej dĺžke a prispôsobuje sa jej prirodzeným zakriveniam. Okrem toho špeciálne patentovaná štruktúra peny zaručuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu vo vnútri zásobníka.

Druhú stranu matraca tvorí inovatívna pena Viscool, ktorá podporuje reguláciu telesnej teploty. Podporuje a obaluje telo tým, že si všimne jeho tvar a to, čo ho odlišuje, je zrýchlený proces umiestnenia nahromadeného tepla vonku. Obsahuje zmes prírodných zložiek, ktoré pomáhajú ochladzovať a absorbovať telesné teplo pre hlbší a pokojnejší spánok.

Matrac Lotis je ekologický model vytvorený s rešpektom a empatiou voči zvieratám, v ekologicky šetrných technológiách. Materiály použité na jeho výrobu neobsahujú škodlivé chemické zlúčeniny, ktoré boli nahradené prírodnými rastlinnými olejmi. 

Vege

Matrace označené týmto symbolom sú vo svojom zložení maximálne empatické voči zvieratám. V ich zložení sa totiž nenachádzajú látky poškodzujúce zdravie zvierat.

Pena Viscool

Jedná sa o druh HR peny obohatenej o prírodné substancie v zložení (často rastlinné oleje), ktoré mimoriadne napomáhajú termoregulácii matraca. Pena Viscool ochladzuje telo, pre túto svoju jedinečnú vlastnosť je obľúbená medzi zákazníkmi, ktorí sa nadmerne potia.

PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu, ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

HR pena

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne prispôsobujúce sa zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte, je dlhotrvácny, doska matraca degraduje oveľa pomalšie ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace z HR peny medzi antialergické, nakoľko svojim zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Ekologický

Tento symbol nájdete pri matracoch našej ekologickej rady matracov, ktoré obsahujú vysoký podiel prírodných látok. Chemické látky sú tu nahrádzané prírodnými, najčastejšie sa jedná o rastlinné oleje. Ekologické matrace sú určené prevažne alergikom a ľudom venujúcim pozornosť životnému prostrediu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 30C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 30°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko - odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Tvrdosť matraca
Extra tvrdý
Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Matrac určený pre vekovú kategóriu
60 - 125 rokov
Výška matraca
20 cm
Záruka
7 ročná záruka
Typ matraca
Ekologický
Typ matraca
Penový

Špecifické data

Názov poťahuPopis

BIOX

Záruka: 2 roky

Poťah je vyrobený z mäkkej a prírodnej bavlny. Malé pridanie spandexových vlákien robí materiál dokonale prítulným k príspevku a spolu pôsobí s jeho elasticitou. Elegantný biely obal je efektom prirodzeného bielenia bez použitia škodlivých chemických zlúčenín.
Bavlna, ktorá sa používa na vytvorenie poťahu Biox sa veľmi dobre absorbuje a uvoľňuje vlhkosť a zabezpečuje dobrú cirkuláciu vzduchu. Jemná štruktúra pleteniny nespôsobuje podráždenie a škodlivé mikroorganizmy sa na jej povrchu nereprodukujú. Prírodná bavlna je účinnou bariérou proti alergénom, čo má za následok relaxačný a zdravý spánok.
Poťah je ľahko odnímateľný a je prateľný – pri max. 40 stupňoch. Tento úplet je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

LINO

Záruka: 2 roky

Materiál na výrobu poťahu Lino pozostáva z pleteniny zo 100% prírodným zložením. Je to zmes organickej bavlny a ľanu, ktoré poskytujú pocit mäkkosti a sviežosti a úplnú regeneráciu počas spánku.
Poťah Lino je extrémne odolný, prakticky sa nedeformuje ani po opakovanom praní. Jeho štruktúra zaisťuje okamžitú absorpciu a odparovanie kvapaliny, ako aj materiálov, ktoré sa vyznačujú najvyššou absorpčnou schopnosťou všetkých prírodných vlákien. Neudrží vlhkosť na svojom povrchu, čo úplne zastaví rast baktérií. Použitie ľanových vlákien (do 10%) v poťahu robí materiál antistatickým, elektrostatickým nábojom, ktoré sa počas dňa akumulujú.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 30 stupňoch. Poťah Lino je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 15
90 x 200 17
100 x 200 19
120 x 200 23
140 x 200 26
160 x 200 30
180 x 200 34
200 x 200 38
200 x 210 41

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.