• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

4 ročná záruka, výška 20 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Matrac Libera vám pomôže znovu získať plnú energiu a vstúpiť do nového dňa. Je odolný, vysoko pružný, dokonale sa prispôsobí telu a taktiež vhodný pre mladého teenagera.

PUR pena

Pena Neropur

Ohňovzdorný

Antialergický

Rôzne tvrdé strany

Prateľný poťah 40C

Snímateľný poťah

Obojstranný

Vhodné na polohovateľný rošt

403,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Poťah na matrac
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Libera vám pomôže znovu získať plnú energiu a vstúpiť do nového dňa. Je odolný, vysoko pružný, dokonale sa prispôsobí telu a taktiež je vhodný pre mladého teenagera.

Neroli olej získaný z kvetov horkého pomaranča, ktorý sa nachádza v hornej vrstve matraca, má upokojujúci účinok na nervový systém. Zmierňuje nespavosť, upokojuje a podporuje účinný spánok. Pena okrem príjemnej vône, je veľmi flexibilná, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí telu pri každom pohybe. Matrac má nehorľavé a antialergické vlastnosti.

Srdcom matraca je stabilná pena so spevnenou hustotou, ktorá udržiava stabilitu konštrukcie. Takto navrhnutý matrac poskytuje pohodlie a správnu oporu chrbtice, ktorá je mimoriadne dôležitá pri raste dieťaťa. 


PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu, ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

Pena Neropur

Veľmi hustá, elastická pena obohatená o olej Neroli, pochádzajúci z kvetu horkých pomarančov. Jedná sa o unikátny matrac v celej  našej ponuke, vôňa pôsobí veľmi jemne a príjemne. Má upokojujúci vplyv na človeka počas spánku.

Ohňovzdorný

Nehorľavý matrac - certifikovaný matrac s nehorľavými vlastnosťami.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Rôzne tvrdé strany

Matrac označený týmto symbolom ponúka dve rôzne tvrdosti kontaktných vrstiev, preto môžeme hovoriť o univerzálnom matraci.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti, môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
7 - 18 rokov
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
20 cm
Záruka
4 ročná záruka
Typ matraca
Penový

Špecifické data

Názov poťahuPopis

GANDALF

Záruka: 2 roky

Gandalf predstavuje dva poťahy v jednom. Kombinácia čisto bielej farby s jemnou sivou farbou, rozbitá červeným zipsom zaručuje nebývalý vizuálny efekt.
Poťah Gandalf vďaka vysokej pružnosti dokonale harmonizuje a podporuje plasticitu vnútra matraca. Zaručuje perfektnú adaptáciu bodového vaku. Gandalf je extrémne elastický, dokonale zapadne na matrac a nestráca svoj tvar ani po mnohých praniach. Do poťahu Gandalf je integrovaná hygienická zložka Sanitized® - účinne zabraňuje rastu plesní, baktérií a plesní. Sanitized® eliminuje roztoče a škvrny a nepríjemné pachy.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Pletená tkanina je certifikovaná OEKO-TEX Standard 100. Pokiaľ deti nemajú radi nudu, dvojfarebný poťah je ako stvorený pre zábavu.

GREY

Záruka: 2 roky

Materiál, z ktorého bolo vyrobené sivý poťah, je príjemný na dotyk a má veľmi jemnú tkaninu. Jeho hodvábna štruktúra nedráždi telo a špeciálny povrch zaručuje vysokú hygienu a bezpečnosť používania.
Štruktúra poťahu prešla špeciálnou antibakteriálnou úpravou Sanitized®, ktorá účinne zabraňuje rastu plesní, baktérií a plesní. Sanitized® tiež eliminuje tvorbu škvŕn a nepríjemných pachov a odpudzuje roztoče. Špeciálne navrhnutý textúrový vzor nielenže zaručuje dokonalý vizuálny efekt, ale v kombinácii s prešívaním poskytuje mimoriadnu jemnosť a mäkkosť poťahu.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 40 stupňoch. Pletená tkanina je certifikovaná OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 13
90 x 200 15
100 x 200 17
120 x 200 20
140 x 200 24
160 x 200 27
180 x 200 31
200 x 200 34
200 x 210 37

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.