• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

5 ročná záruka

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný |Tvrdý

Matrac Lio je výsledkom nášho úsilia zabezpečiť bezpečný a pohodlný spánok dieťaťa. Tým sa matrac stáva súčasťou veľkého príbehu, ktorým je vývoj vášho dieťaťa.

Lio je rehabilitačný matrac, vhodný aj pre vaše dieťa. Tento model pomôže formovať správnu polohu tela tým, že počas spánku správne podopiera chrbtic

Latex Ocean Blue

Rôzne tvrdé strany

PUR pena

Antialergický

Prateľný poťah 30C

Snímateľný poťah

Obojstranný

Vzdušný

Vhodné na polohovateľný rošt

161,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Rozmery detského matraca
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Lio je rehabilitačný matrac, vhodný aj pre vaše dieťa. Tento model pomôže formovať správnu polohu tela tým, že počas spánku správne podopiera chrbticu.

Špeciálne navrhnutý systém otvorov umožňuje neobmedzený prietok vzduchu vo vnútri jadra matraca, čo zaručuje, že sa udržiava správna teplota v spánku a že sa odvádza vlhkosť. Latex má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, neabsorbuje prach a na jeho povrchu sa nevyskytujú žiadne škodlivé mikroorganizmy, takže je ideálnym riešením pre malých a veľkých alergikov.

Poťah Puroactive pozostáva z vysokokvalitnej, na dotyk veľmi jemnej pleteniny, ktorá je vytvorená s použitím aktívnej probiotickej technológie na dosiahnutie čistého a čerstvého prostredia pre spánok. Prítomnosť probiotík v povlaku znižuje množstvo roztočov o 93,7%.

Lio bude skvelým základom pre dobitie energie na nasledujúci deň.

Viac o latexových matracoch si môžete prečítať v našom blogu - Latexové matrace.

Latex Ocean Blue

Latex obohatený o termoregulačné vlastnosti, ktoré zabezpečujú modré gélové kapsule implementované po celej latexovej doske. Nadbytočné teplo počas spánku pohltia, postupne ho prepustia do okolia, čim priaznivo pôsobia na komfort nerušeného spánku.

Rôzne tvrdé strany

Matrac označený týmto symbolom ponúka dve rôzne tvrdosti kontaktných vrstiev, preto môžeme hovoriť o univerzálnom matraci.

PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu, ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 30C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 30°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

   

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

  

Vzdušný

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

 

Vhodné na polohovateľný rošt

Matrac s týmto symbolom môžete užívať na polohovateľných roštoch.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 80 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
0 - 7 rokov
Výška matraca
12
Záruka
5 ročná záruka
Typ matraca
Latexový
Vlastnosti
antialergický
Poťah matraca
prateľný na 30 stupňov Celzia
Poťah matraca
Puroactive

Špecifické data

check Produkt bol pridaný na porovnanie.