• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

5 ročná záruka, výška 18 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Matrac Erebu je taštičkový matrac s výnimočnou konštrukciou, ktorého výhody ocenia ľudia, ktorí uprednostňujú tuhšiu podporu a taktiež ľudia s vyššou hmotnosťou.

Kokosová doska

Taštičkové jadro

Obojstranný

Prateľný poťah 60C

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

365,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Erebu je taštičkový matrac s výnimočnou konštrukciou, ktorého výhody ocenia ľudia, ktorí uprednostňujú tuhšiu podporu a taktiež ľudia s vyššou hmotnosťou.

Vnútro matraca vytvára osvedčená taštičková pružina a kokosová doska, ktorá spevňuje štruktúru, ale zároveň je dostatočne pružná. Kokosová vrstva je úplne prírodný produkt, nevylučuje žiadne škodlivé toxíny a špeciálne minerálne soli vyskytujúce sa v jeho vláknach obmedzujú rast baktérií - preto je bezpečný pre alergikov. Okrem toho kokosové dosky poskytujú vynikajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri jadra, takže osoba, ktorá spí na takomto matraci, sa nadmerne nepotí a vlhkosť sa odvádza von.

Matrac môžete použiť na oboch stranách, čo výrazne predlžuje jeho životnosť.

Matrac Erebu je ideálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú pohodlnú a stabilnú oporu počas spánku. 

Kokosová doska

Kokosová doska je vyrobená zo šúpolia kokosového orecha, následne lisovaná na kokosovú platňu / dosku. Je to v prvom rade prírodná zložka matraca s dvoma vynikajúcimi vlastnosťami - tvrdosť a trvácnosť. Kokosovú dosku používame v našich matracoch pre účel vytvorenia tvrdších alebo extra tvrdých matracov. Kokosová doska v matraci plní taktiež úlohu termoregulácie.

Taštičkové jadro

Taštičkový matrac - 250 taštičkových pružín na m² zabezpečuje plošné bodové podopretie tela. Taštičkové pružiny sú medzi sebou pospájané, následkom čoho pomáhajú rozkladať hmotnosť na širšiu plochu matracového jadra. Hovoríme tiež o aktívnom matraci, tlak taštičiek na kontaktnú vrstvu pôsobí aj bez účasti lamelového roštu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva k predĺženiu životnosti matraca.

Prateľný poťah 60C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 60°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti, môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
18 cm
Záruka
3 ročná záruka
Typ matraca
S kokosovou doskou
Typ matraca
Taštičkový
Poťah matraca
Matrachello Smart
Pratelnosť poťahu matraca:
prateľný na 60 stupňoch

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 20
90 x 200 23
100 x 200 24
120 x 200 31
140 x 200 36
160 x 200 41
180 x 200 47
200 x 200 52
200 x 210 55

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.