• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

10 ročná záruka, výška 26 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Vysoký a veľmi pohodlný matrac so zvýšenou tvrdosťou. Matrachello DeepSleep Hard je matrac pre ľudí, ktorí hľadajú kompromis medzi komfortom 5-hviezdičkového hotela a stabilnou oporou tela. Maximálne odporúčame ! Dôjdite vyskúšať.

HR Redsoft

Vzdušnosť

Multipocket

7 zón tvrdosti

Pena Energy

Kokosová doska

Úchyty

      

BlueSoft

Purpena

1 617,00 €
S DPH
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Vyberte prosím poťah na matrac DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

NEKOMPROMISNÝ

 

Vysoký a veľmi pohodlný matrac so zvýšenou tvrdosťou. Matrachello DeepSleep Hard je matrac pre ľudí, ktorí hľadajú kompromis medzi komfortom 5-hviezdičkového hotela a stabilnou oporou tela. Maximálne odporúčame ! Dôjdite vyskúšať.

Matrac Deepsleep Hard je model založený na HARD multivreckovej taštičkovej pružine, ktorá je silnejším ekvivalentom tradičných multivreckových pružín. Princíp fungovania taštičkového základu použitého v matraci Matrachello DeepSleep Hard je rovnaký ako u iných taštičkových pružín, teda prispôsobenie sa telu na základe bodovej elasticity, s tým rozdielom, že pružina HARD je tvrdšia. Bol vyrobený z drôtu s väčším priemerom, vďaka čomu poskytuje stabilnejšiu a pevnejšiu oporu tela. 500 pružín na každom štvorcovom metri matraca sa presne prispôsobí tvaru vášho tela a vysoká bodová elasticita zaistí partnerské pohodlie a komfort používania matraca. Vreckové pružiny neprenášajú vibrácie spôsobené pohybmi jednej osoby na jej partnera. To zaisťuje pokojný, ničím nerušený spánok každého užívateľa matraca.

  

Základ matraca je doplnený vysoko elastickou HR penou Redsoft a Bluesoft s vysokou odolnosťou a elasticitou. Tento výrobok sa vyznačuje homogénnou štruktúrou s vysokou odolnosťou proti deformácii, zároveň dobre spolupracuje s bodovou elasticitou zvyšných vrstiev matraca. Tvrdšiu oporu matracu dodáva dômyselne vložená kokosová doska, ktorá je umiestnená pod kontaktnou vrstvou komfortných pien Redsoft a Bluesoft. Matrac vo vnútri vložky a udržiava priaznivú teplotu, čomu dopomáha taštičkové jadro s dostatočnou absorbčnou kapacitou vzduchu pre ventiláciu. 

  

KRVNÝ OBEH A REGENERÁCIA

Veľkou výhodou matraca Matrachello DeepSleep Hard je vrstva termoelastickej peny v poťahu, ktorá sa dokonale prispôsobí telu. Umiestnenie do kontaktnej vrstvy dáva pocit nadýchanosti a príjemného zabalenia tela, vďaka čomu sa vám bude ľahšie zaspávať. Termoelastická pena dokonale regeneruje svaly, zlepšuje krvný obeh. Má zdraviu prospešné účinky, odporúča sa ľuďom, ktorí bojujú s bolesťami chrbta, svalov a problémami s obehovým systémom.

   

Matrac spája všetky výhody pohodlných, nadýchaných matracov s odolnou a stabilnou základňou. Tento produkt je ideálny pre páry, ľudí s nadváhou a seniorov. Vďaka vysokej konštrukcii nielen skvele vyzerá, ale je to produkt, z ktorého sa ľahko vstáva, bez zaťažovania kolenného kĺbu. Kombinácia tvrdej pružiny a pien na tvarovanie tela v matraci umožňuje dosiahnuť kompromis medzi pevnou a pohodlnou oporou. Tento model zaručuje pevnú, no stále veľmi pohodlnú a príjemnú oporu. Veľmi odporúčame !

POŤAH

Poťah nie je prateľný, možno ho čistiť len ručne, k matracu si viete dokúpiť chránič matraca. Ten pomôže chrániť povrch matraca pred nečistotami, poškodením a navlhnutím a predlžuje tým jeho kondíciu na viac rokov.

Zloženie poťahu: Pamäťová pena + poťah 75 % polyester + 25 % viskóza

HR Bluesoft

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne sa  prispôsobujúce zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte, je dlhotrvácny, doska matraca degraduje oveľa pomalšie ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace z HR peny medzi antialergické, nakoľko svojim zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Pamäťová pena

Označovaná aj ako visco pena alebo termoelastická pena je známa svojim dokonalým kopírovaním tela ležiaceho človeka, pričom si zachováva svoje vlastnosti po veľmi dlhú dobu. Reaguje na teplotu a tlak. Jej veľmi hustá štruktúra primerane zabraňuje prenikaniu prachu do jej jadra. Pamäťová pena sa z hľadiska našich dlhoročných skúsenosti javí ideálne, ak je uložená na kokosovej doske, prípadne pene s vysokou hustotou. V tomto matraci je súčasťou kontaktnej vrstvi - v poťahu.

Multipocket taštičkové jadro

Pružinové jadro multipocket - 500 pružín / m², vzájomne medzi sebou pospájaných taštičkových pružín, podporujúcich bodové podopretie chrbtice po celom matraci. Hovoríme tiež o aktívnom matraci - tlak pružín vyvíja tlak na vrchnú - kontaktnú vrstvu matraca, čím aktívne prenáša vlastnosti na ležiaceho človeka. Vhodný pre pevné - pasívne rošty alebo boxspring rámy.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

PUP pena

PUR pena  pre dosiahnutie tvrdého podložia kontaktne peny. Ľahký, trvácny materiál vyššej hustoty.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzducho-priepustných textilných pások po obvode matraca, čo spôsobuje elimináciu roztočov a baktérií v matraci.

HR Bluesoft

Vysoká bodová elesticita a skvelé termoregulačné vlastnosti HR peny novej generácie

Kokosová doska

Kokosová doska je vyrobená zo šúpolia kokosového orecha, následne lisovaná na kokosovú platňu / dosku. Je to v prvom rade prírodná zložka matraca s dvoma vynikajúcimi vlastnosťami - tvrdosť a trvácnosť. Kokosovú dosku používame v našich matracoch pre účel vytvorenia tvrdších alebo extra tvrdých matracov. Kokosová doska v matraci plní taktiež úlohu termoregulácie.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
26 cm
Záruka
10 ročná záruka
Typ matraca
Taštičkový
Typ matraca
S kokosovou doskou
Špecifikácia
Multipockett, 500 pružín na m2
Poťah matraca
75% polyester, 25 % viskóza

Špecifické data

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.