• Na objednávku - Matrace Royal Coil sú zväčša dostupné do 4 - 8 týždňov.

7 ročná záruka, výška 29 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Matrac Royal Coil West Port patrí do prémiovej rady matracov Matrachello. Kompaktný, stredne tvrdý matrac s prepracovanou stavbou jadra matraca. Jadro matraca tvorí taštičkový systém, v počte 500 pružín na m² interagujúci s kombináciu vysoko-elastických pien typu HR, HYPERSOFT a pamäťovou penou. Ako sme už podrobne informovali v našom blogu, jedná sa o veľmi šťastnú kombináciu materiálov, v zmysle tvrdý základ – mäkšia kontaktná vrstva.

HR pena

Jadro multipocket

Antialergický

Hyperventilácia

Snímateľný poťah

 

Hypersoft

 

Pamäťová pena

      

Úchyty

2 160,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Plachta Royal Coil
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Royal Coil West Port patrí do prémiovej rady matracov Matrachello. Jadro matraca tvorí taštičkový systém, v počte 500 pružín na m² interagujúci s kombináciu vysoko-elastických pien typu HR Hypersoft. Ako sme už podrobne informovali v našom blogu, jedná sa o veľmi šťastnú kombináciu materiálov, v zmysle tvrdý základ – mäkšia kontaktná vrstva.

Pri tomto matraci sa stretávame s damaškovým, bravúrne v detailoch zvládnutým poťahom, ktorý je stavaný na odolnosť a termoreguláciu. Poťah nie je prateľný, nie je snímateľný.

 

ROYAL COIL na Slovensku
Matrachello prinieslo na náš slovenský trh túto svetovú značku matracov v roku 2017. Matrace Royal Coil sú posledných 10 rokov dodávané hlavne do špičkových hotelov v Turecku, Chorvátsku, Grécku, Poľsku a u nás na Slovensku.
Matrace Royal Coil si môžete vyskúšať naživo vo všetkých našich predajniach.

 

DO AKEJ POSTELE
Kvôli zachovaniu aktivného pôsobenia taštičiek na kontaktné vrstvy matraca a tým maximalizovaný efekt na chrbticu, matrace Royal Coil odporúčame na boxspringový typ postele.
Ak už vlastnite rámovú posteľ s roštami, je možné osadiť matrac aj do takejto postele, avšak jedine na pevný - pasívny rošt s vyššou nosnosťou, minimálne 120 kg, najlepšie z bukového dreva.

AKO SA STARAŤ O MATRAC
Poťahy matracov Royal Coil nie sú snímateľné, môžeme ich čistiť iba tepovaním. Najdôležitejšou zásadou je chrániť matrac pred vodou a prachom. Ak je predpoklad, že by váš matrac mohol prísť do kontaktu s tekutinou, je vhodné zakúpiť chránič matraca.
Špeciálny chránič matraca od Royal Coil je nepremokavý, no zároveň paropriepustný. Pogumovaný filter chrániča sa nachádza len na kontaktnej strane, obvod matraca je tak vzdušný, matrac je tak odvetrávaný.

V prípade, že potrebujete pomôcť s vyčistením matraca, neváhajte kontaktovať našu infolinku.

HR pena

Symbol HR, z angl. high resiliance, označuje matrace, ktoré sú vysoko-elastické, s vyššou hustotou a výborne sa prispôsobujúce zakriveniu chrbtice ležiaceho človeka. Matrac z HR peny, uložený na správnom rošte, je dlhotrvácny, doska matraca degraduje oveľa pomalšie ako pri PUR pene. Celkovo patria matrace s HR peny medzi antialergické, nakoľko svojim zložením napomáhajú odvetrávať matrac v krátkom čase.

Jadro multipocket

Pružinové jadro multipocket - 500 pružín / m², vzájomne medzi sebou pospájaných taštičkových pružín, podporujúcich bodové podopretie chrbtice po celom matraci. Hovoríme tiež o aktívnom matraci - tlak pružín vyvíja tlak na vrchnú - kontaktnú vrstvu matraca, čím aktívne prenáša vlastnosti na ležiaceho človeka. Vhodný pre pevné - pasívne rošty alebo boxspring rámy.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

   

Studená pena HR - Hypersoft 

Mäkká a veľmi odolná pena stavaná na záťaž, ktorá zabezpečuje navyše veľmi dobré odvetrávanie jadra matraca

Vzdušnosť

Prednosťou matracou Royal Coil je extrémna termoregulácia jadra, ani v tomto prípade to nie je inak

Pamäťová pena

Súčasťou kontaktnej vrstvy je kombinácia HR peny a pamäťovej peny, čo vytvára vysoký, veľmi pohodlný komfort

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
29 cm
Záruka
7 ročná záruka
Typ matraca
Pamäťová pena
Typ matraca
Taštičkový
Typ matraca
Penový

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
160 x 200 65
180 x 200 71
200 x 200 76

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.