Posledné príspevky

Žiadne komentáre

Značky blogu

Wishlist

Žiadne produkty

Môj wishlist

Čelo postele. Možnosti výroby
Čelo postele. Možnosti výroby
Matrachello Admin
Sep 19, 2020

 

V tomto krátkom článku by sme vám radi predstavili, ako si môžete u nás prispôsobiť čelo postele podľa svojich požiadaviek.

 

 

NÍZKE ČELO

Ak sa vám páči nízke čelo, vyrobíme vám nizke čelo. Za nizke čeo sa u nás považuje čelo s výškou maximálne do 70 cm.  Navyše, môžete u nás žiadať aj výšku čela napríklad 67 cm. Pri tejt možnosti sledujeme akurát, či sa daný model čela pri znížení na nízke čelo nedeformuje na nepríťažlivé. 

 

 

VYSOKÉ ČELO

Napríklad, v roku 2020 si 244 klientov u nás dalo vyrobiť posteľ s čelom vyšším ako 130 cm. Najobľúbenejšou výškou ostáva výška 140 cm a 150 cm.  Maximálna výška čela je 160 cm - 170 cm. Tento údaj limituje aj váha čela a možnosť dostať sa bezpečne s čelom do konkrétnej izby.

  

 

 

 

ŠIROKÉ ČELO

80 % postelí v našej ponuke môže mať čelo širšie ako rám postele. Túto možnosť pekne vidieť pri našom modely Quadro Wide.  

Maximálny rozmer čela, ktoré je súčasťou postele je 280 cm. Pri panelovom riešení, kedy čelo nahrádzajú panely na stenu, je šírka prakticky nekonečná. Pri rozširovaní čela do šírky myslíme akurát na umiestnenie zásuviek na stene. Ak je čelo na nožičkách, predlžovací kábel vieme potiahnuť popod čelo. Pri panelovom riešení vieme odborne osadiť zásuvky do panelov.

 

 

 

POSTEĽ BEZ ČELA

Aj táto varianta je u nás pomerne obľúbená. Väčšinou využijeme túto variantu pri kombinácii postele s panelmi na stenu. Postele bez čela sú taktiež ekonomickým riešením, rozmery takejto postele si u nás môžete hravo navoliť.

 

 

 

 

 

 

check Produkt bol pridaný na porovnanie.