Posledné príspevky

Žiadne komentáre

Značky blogu

Wishlist

Žiadne produkty

Môj wishlist

Posteľ s úložným priestorom
Posteľ s úložným priestorom
Matrachello Admin
Aug 11, 2020

V tomto článku sa dočítate, ako si u nás môžete prispôsobiť rozmery úložného priestoru, v akých rozmeroch vyrábame úložné priestory a niekoľko užitočných tipov na záver.

 

 

KEDY ÚLOŽNÝ PRIESTOR A KEDY NIE

Veľmi častou otázkou, ktorú pokladáme našim klientom je, či je úložný priestor v posteli nutný. Mierime tým k starému známemu - ďalší skladovač haraburdia doma. A naozaj, mnoho klientov nakoniec uzná, že úložný priestor bude nakoniec ďalšou skriňou v domácnosti. Celkovo, na trhu sú všetky úložné systémy nejako ohraničené, napríklad možnosti špeciálneho výklopného roštu sú v tomto zmysle dosť obmedzené.

To isté platí aj pre rozmerové nároky úložného priestoru. Taká posteľ 210 cm / 220 x 200 cm, ktorú bežne vyrábame, vieme vyrobiť aj s úložným priestorom. V iných, väčších rozmeroch, sa už ale stretávame s technickými obmedzeniami. Zákazníci zareagujú tiež povestným - stolár nám to vyrobí....Nevravíme že nie, ale stolár Vám nepovie nič o celkovej funkčnosti takéhoto roštu v našej posteli, ani o vhodnosti vyrobeného roštu k Vášmu matracu. 

Úložný priestor v posteli sa nám zdá ako dobrý nápad, keď potrebujete v izbe získať ďalší úložný priestor. Tu je dôležité podotknúť, aby sa z postele nestala pomaly "hermeticky" uzavrená skriňa plná prachu, ktorý sa časom dostane všade.

 

ÚLOŽNÝ PRIESTOR NA MIERU

Rám postele na fotografii vyššie vyrábame na mieru. V základe má každá naša posteľ rám vysoký 25 cm a ďalej si ho klienti pri výbere postele navýšuju po 5 centimetroch. Zvyčajne je to 30 alebo 34 cm, zriedkavejšie 40 cm a 45 cm.

Teda výška rámu postele ma vplyv na celkový objem úložného priestoru. V najvyššej variante 45 cm, má úložný priestor postele o rozmere 180 x 200 cm objem až 1,62 metra kubického = dosť veľká skriňa. 

Na výber ma náš zákazník taktiež typ výklopu: predný výklop, alebo bočný výklop. Bočný výklop riešený dvoma roštami s piestovým otváraním je menej populárny ako predný výklop, najmä kvôli tomu, že bočný výklop je podmienený 2 kusmi matracov. 

  

NIEKOĽKO RÝCHLYCH RÁD 

- zvážte, či je úložný priestor naozaj potrebný

- každý jeden úložný priestor na trhu dáva navyše niekoľko dôvodných obáv o možné opotrebovanie časti navyše na posteli

- úložný priestor s bočným otváraním na manželskej posteli vyžaduje dvojicu matracov

- opýtajte sa predajcu, či je úložný priestor vybavený odvetravajucími otvormi. a ste zainvestovali do kvalitného matraca a úložný priestor nebude vetrať prípadne bude zrojom nazbieraného prachu, pripravujete sa tak zbytočne o zdravotné benefity vášho matraca

 

 

 

 

Pridajte svoj komentár

check Produkt bol pridaný na porovnanie.