• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

5 ročná záruka, výška 23 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Matrac Delia je našou poctou k jednoduchým riešeniam. Všetko je navrhnuté tak, aby sa matrac čo najviac prispôsobil meniacim sa potrebám vášho tela.

PUR pena

Kokosová doska

Rôzne tvrdé strany

7 zón tvrdosti

Prateľný poťah 60C

Jadro multipocket

Obojstranný

312,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Vyberte prosím rozmer matraca DSH:
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Delia je našou poctou k jednoduchým riešeniam. Všetko je navrhnuté tak, aby sa matrac čo najviac prispôsobil meniacim sa potrebám vášho tela. Dve klasické a spoľahlivé suroviny, ako pena a taštička sa skombinovali do jedného modelu, takže môžete dosiahnuť vysoký komfort spánku bez zbytočných komplikácií. Takže by to mohla byť zrejmá voľba, navyše, na jednej strane matraca je použitá  vrstva kokosu. Vďaka tomu si môžete kedykoľvek vybrať viac, či menej mäkkú stranu matraca..


Srdcom matraca sú pružiny usporiadané v súlade so siedmimi zónami tvrdosti, ktoré pracujú nezávisle a podopierajú telo presne v miestach tlaku. Zabezpečujú, že vaša chrbtica zostane vždy v správnej polohe, bez ohľadu na pozíciu, v ktorej spíte. Vrstva pružín je na oboch stranách doplnená mäkkou penou, ktorá podporuje ich bodový účinok a zvyšuje pocit pohodlia.

Pod penou je skrytá kokosová doska, ktorá sa nachádza na jednej strane matraca a umožní vám posilniť túto časť a získať stabilnejšiu, tvrdšiu podporu. Kokosová vrstva je úplne prírodný produkt, nevylučuje žiadne škodlivé toxíny a špeciálne minerálne soli vyskytujúce sa v jeho vláknach obmedzujú šírenie baktérií. Taktiež dokonale podporuje cirkuláciu vzduchu v jadre matraca.

Matrac Delia vám ponúka jednoduchú voľbu a pohodlie bez ohľadu na to, akú stranu si vyberiete.

PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu, ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

Kokosová doska

Kokosová doska je vyrobená zo šúpolia kokosového orecha, následne lisovaná na kokosovú platňu / dosku. Je to v prvom rade prírodná zložka matraca s dvoma vynikajúcimi vlastnosťami - tvrdosť a trvácnosť. Kokosovú dosku používame v našich matracoch pre účel vytvorenia tvrdších alebo extra tvrdých matracov. Kokosová doska v matraci taktiež plní úlohu termoregulácie.

Rôzne tvrdé strany

Matrac označený týmto symbolom ponúka dve rôzne tvrdosti kontaktných vrstiev, preto môžeme hovoriť o univerzálnom matraci.

7 zón tvrdosti

Matrac so 7 zónami tvrdosti ideálne podporuje telo ležiaceho po celej dĺžke podľa hmotnostných rozdielov, aby bolo zachované prirodzené zakrivenie chrbtice počas spánku.

Prateľný poťah 60C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 60°C.

Jadro multipocket

Pružinové jadro multipocket - 500 pružín / m², vzájomne medzi sebou pospájaných taštičkových pružín, podporujúcich bodové podopretie chrbtice po celom matraci. Hovoríme tiež o aktívnom matraci - tlak pružín vyvíja tlak na vrchnú - kontaktnú vrstvu matraca, čím aktívne prenáša vlastnosti na ležiaceho človeka. Vhodný pre pevné - pasívne rošty alebo boxspring rámy.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
60 - 125 rokov
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
23 cm
Záruka
5 ročná záruka
Typ matraca
S kokosovou doskou
Typ matraca
Taštičkový
Poťah matraca
Matrachello Smart
Pratelnosť poťahu matraca:
prateľný na 60 stupňoch

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 15
90 x 200 17
100 x 200 19
120 x 200 23
140 x 200 27
160 x 200 30
180 x 200 35
200 x 200 38
200 x 210 40

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.