• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

5 ročná záruka, výška 11 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Matrac Toni je výsledkom nášho úsilia zabezpečiť bezpečný a pohodlný spánok dieťaťa. Tým sa matrac stáva súčasťou veľkého príbehu, ktorým je vývoj vášho dieťaťa.

Latex Pulse

Kokosová doska

PUR pena

Antialergický

Prateľný poťah 40C

Snímateľný poťah

Obojstranný

Vzdusnost.png

Vzdušnosť

Rôzne tvrdé strany


164,00 €
S DPH
Vyberte poťah na matrac 2023:
Rozmery detského matraca
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Toni je výsledkom nášho úsilia zabezpečiť bezpečný a pohodlný spánok dieťaťa. Tým sa matrac stáva súčasťou veľkého príbehu, ktorým je vývoj vášho dieťaťa. Špeciálne navrhnutá kombinácia jemného latexu s prírodnou kokosovou doskou zabezpečuje správnu podporu tela dieťaťa. Je to veľmi dôležité pri formovaní správneho postoja a správneho vývoja dieťaťa.

Inovatívny latex Pulse, pozostávajúci z viac ako 50% mlieka z prírodného kaučuku, sa vyznačuje extrémnou mäkkosťou a elasticitou. Pulse poskytuje vyváženú mikroklímu a optimalizovanú reguláciu vlhkosti vďaka výborným ventilačným vlastnostiam penovej štruktúry. Jeho povrch sa skladá zo vzájomne prepojených mikroskopických vzduchových komôr, ktoré umožňujú neobmedzený a voľný prúd vzduchu vnútri materiálu. To zaisťuje, že teplota spánku dieťaťa je zachovaná a vlhkosť vnútri matraca je eliminovaná.

Latex má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, neabsorbuje prach a je vhodný pre citlivú pokožku dieťaťa. Homogénna štruktúra Pulse umožňuje plynule sledovať kontúry tela dieťaťa, modeluje sa podľa jeho tvarov a zároveň je neuveriteľne pružná, pretože po uvoľnení sa rýchlo vráti do pôvodného tvaru.

Dizajn matraca spevňuje plne prírodná kokosová doska. Je to surovina, ktorá nevylučuje žiadne škodlivé toxíny a zabezpečuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri jadra matraca. Špeciálne minerálne soli vyskytujúce sa v kokosových vláknach obmedzujú rozšíreniu baktérií. Pre úplnú pohodu bola kokosová vrstva doplnená mäkkou penou, aby jadro absorbovalo pohyby dieťaťa dobre, ale bolo tiež príjemné pre jeho citlivú pokožku. Odporúčame stranu s kokosom a to najmä pre novorodencov.

Toni poskytuje vysokú bezpečnosť proti „zapadaniu“ dieťaťa do matraca a neblokuje jeho pohyby počas prevrátenia.

Viac o latexových matracoch si môžete prečítať v našom blogu - Latexové matrace.

Latex Pulse

Inovatívna jednoliata latexová doska vyrobená procesom SonoCore, využívajúci o 2/3 menej energie pri výrobe.  Matrac s označením Pulse je nezvyčajne odolný voči vyležaniu, taktiež poskytuje primeraný pružinový efekt.

Kokosová doska

Kokosová doska je vyrobená zo šúpolia kokosového orecha, následne lisovaná na kokosovú platňu / dosku. Je to v prvom rade prírodná zložka matraca s dvoma vynikajúcimi vlastnosťami - tvrdosť a trvácnosť. Kokosovú dosku používame v našich matracoch pre účel vytvorenia tvrdších alebo extra tvrdých matracov. Kokosová doska v matraci taktiež plní úlohu termoregulácie.

PUR pena

Matrac označený týmto symbolom predstavuje polyuretánovú penu, ako najzákladnejší prvok zloženia matracov všeobecne. PUR pena sa v našich matracoch vyskytuje v rôznych tvrdostiach. Matrac s kontaktnou vrstvou z polyuretánovej peny je pevný a zvyčajne tvrdší.

Antialergický

Minimalizované zdravotne nevhodné materiály v zložení matraca. Povrch matraca označený týmto symbolom odoláva rozvoju choroboplodných organizmov - roztoče, baktérie, plesne a zároveň zabraňuje prenikaniu prachových častíc do jadra matraca.

Prateľný poťah 40C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 40°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými  po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva taktiež k predĺženiu životnosti matraca.

Vzdusnost.png

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Rôzne tvrdé strany

Matrac označený týmto symbolom ponúka dve rôzne tvrdosti kontaktných vrstiev, preto môžeme hovoriť o univerzálnom matraci.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Stredne tvrdý
Nosnosť
Do 25 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
0 - 7 rokov
Výška matraca
11 cm
Záruka
5 ročná záruka
Typ matraca
S kokosovou doskou
Typ matraca
Latexový
Typ matraca
Detský

Špecifické data

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
120 x 60 5
140 x 70 8
160 x 80 11

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.