• Na objednávku - Tovar na objednávku je zväčša dostupný do 4-7 týždňov

3 ročná záruka, výška 18 cm

ŠKÁLA TVRDOSTI:
Mäkký | Stredný | Tvrdý

Matrac Erebu je taštičkový matrac s výnimočnou konštrukciou, ktorého výhody ocenia ľudia, ktorí uprednostňujú tuhšiu podporu a taktiež ľudia s vyššou hmotnosťou.

Kokosová doska

Taštičkové jadro

Obojstranný

Prateľný poťah 60C

Snímateľný poťah

Vzdušnosť

257,00 €
S DPH
Rozmery matraca
Poťah na matrac
Množstvo

  • Kamenné predajne: Bratislava, Prešov. Kamenné predajne: Bratislava, Prešov.
  • Montujeme po celom území SR. Montujeme po celom území SR.

Matrac Erebu je taštičkový matrac s výnimočnou konštrukciou, ktorého výhody ocenia ľudia, ktorí uprednostňujú tuhšiu podporu a taktiež ľudia s vyššou hmotnosťou.

Vnútro matraca vytvára osvedčená taštičková pružina a kokosová doska, ktorá spevňuje štruktúru, ale zároveň je dostatočne pružná. Kokosová vrstva je úplne prírodný produkt, nevylučuje žiadne škodlivé toxíny a špeciálne minerálne soli vyskytujúce sa v jeho vláknach obmedzujú rast baktérií - preto je bezpečný pre alergikov. Okrem toho kokosové dosky poskytujú vynikajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri jadra, takže osoba, ktorá spí na takomto matraci, sa nadmerne nepotí a vlhkosť sa odvádza von.

Matrac môžete použiť na oboch stranách, čo výrazne predlžuje jeho životnosť.

Matrac Erebu je ideálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú pohodlnú a stabilnú oporu počas spánku. 

Kokosová doska

Kokosová doska je vyrobená zo šúpolia kokosového orecha, následne lisovaná na kokosovú platňu / dosku. Je to v prvom rade prírodná zložka matraca s dvoma vynikajúcimi vlastnosťami - tvrdosť a trvácnosť. Kokosovú dosku používame v našich matracoch pre účel vytvorenia tvrdších alebo extra tvrdých matracov. Kokosová doska v matraci plní taktiež úlohu termoregulácie.

Taštičkové jadro

Taštičkový matrac - 250 taštičkových pružín na m² zabezpečuje plošné bodové podopretie tela. Taštičkové pružiny sú medzi sebou pospájané, následkom čoho pomáhajú rozkladať hmotnosť na širšiu plochu matracového jadra. Hovoríme tiež o aktívnom matraci, tlak taštičiek na kontaktnú vrstvu pôsobí aj bez účasti lamelového roštu.

Obojstranný

Matrac s týmto symbolom je obojstranný, ponúka možnosť užívania obidvoch strán, čo prispieva k predĺženiu životnosti matraca.

Prateľný poťah 60C

Symbol označujúci maximálnu teplotu prania poťahu 60°C.

Snímateľný poťah

Naše matrace sú vybavené snímateľnými poťahmi, ľahko-odzipsovateľnými po obvode matraca. Vďaka tejto možnosti, môžete prať len jednu vybranú časť poťahu.

Vzdušnosť

Matrac označený týmto symbolom ponúka výborné odvetrávanie celého jadra matraca vďaka špeciálnej konštrukcii priepustných membrán a vzduchopriepustných textilných pásiek po obvode matraca, čo spôsobuje eliminovanie roztočov a baktérií v matraci.

Tabuľka dát

Tvrdosť matraca
Tvrdý
Nosnosť
Do 120 kg
Matrac určený pre vekovú kategóriu
18 - 60 rokov
Výška matraca
18 cm
Záruka
3 ročná záruka
Typ matraca
S kokosovou doskou
Typ matraca
Taštičkový

Špecifické data

Názov poťahuPopis

SMART

Záruka: 2 roky

Jedná sa o vysoko kvalitnú mäkkú a jemnú tkaninu pre pokožku. Má mimoriadne prispôsobivý materiál a zachováva si svoj pôvodný tvar aj po mnohých praniach.
Použitie rôznej tuhosti materiálu prostredníctvom vhodného prešívania podporuje zónovú činnosť matraca, pričom prispôsobuje správnu oporu pre jednotlivé časti tela.
Poťah je ľahko odnímateľný a prateľný – pri max. teplote 60 stupňoch. Poťah je certifikovaný OEKO-TEX Standard 100.

Rozmer matraca (cm)Hmotnosť (kg)
80 x 200 20
90 x 200 23
100 x 200 24
120 x 200 31
140 x 200 36
160 x 200 41
180 x 200 47
200 x 200 52
200 x 210 55

Mohlo by vás zaujať aj

check Produkt bol pridaný na porovnanie.